To tylko pięć małych kroków

Montaż monitoringu Biała Podlaska

Krok 1: Usiądź sobie wygodnie i pomyśl czego oczekujesz od instalacji monitoringu wizualnego lub systemu alarmowego. Co chcesz obserwować lub co ma zabezpieczyć system alarmowy w obiekcie, który dobrze znasz? Czy chcesz mieć podgląd przez komputer, telefon?

Krok 2: Zadzwoń do nas i opowiedz nam o ogólnym zarysie instalacji. Na podstawie uzyskanych informacji postaramy się przygotować wstępną wycenę.

Krok 3: Umawiamy się na spotkanie w miejscu instalacji monitoringu lub systemu alarmowego. Dokonamy pomiarów i uzgodnimy najlepszą lokalizację kamer lub czujek alarmowych, które mają być zamontowane na obiekcie.

Krok 4:Analizujemy informacje uzyskane w trakcie spotkania i dokonanych pomiarów. Przygotujemy szczegółową ofertę oraz umowę.

Krok 5: Podpisanie umowy i uzgodnienie terminu montażu. Większość montaży zajmuje nam jeden dzień. Zawsze staramy się, aby pracownicy lub domownicy nie odczuli naszej obecności.

Po instalacji możesz czuć się bezpiecznie w swoim domu i chronić rodzinę. A Twoja firma zaczyna lepiej prosperować nawet w trakcie Twojej nieobecności. Powiedzenie ” pańskie oko konia tuczy” wydaje się być bardzie współczesne niż mogłoby się wydawać.