Logo
Wydrukuj tę stronę

Monitoring domu Biała Podlaska

MonitoringBiala Napisane przez 

(0 głosów)

Monitoring domu Biała Podlaska

We własnym domu czy mieszkaniu ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Sen z powiek może nam jednak spędzać wizja włamania i kradzieży. Nie jesteśmy przecież w stanie być w domu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego warto zainstalować w nim monitoring zintegrowany z systemem alarmowym

Sprzęt zapewni pełną kontrolę nad domem i jego otoczeniem. W przypadku nieobecności domowników alarm powiadomi o wizycie nieproszonych gości i o grożącym niebezpieczeństwie. Monitoring przesyła z kolei obraz z obszaru, który objęty jest ochroną. Montowane przez nas kamery przemysłowe zapewniają podgląd obrazu „na żywo” za pośrednictwem komputera lub telewizora (możliwy jest również monitoring przez internet lub telefon) oraz zapisywanie nagrań.

System alarmowy i monitoring domu zapewni Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo, pozwoli spokojnie pracować, spać, a nawet wyjechać na dłuższy urlop, podczas którego będziesz mógł na bieżąco śledzić to, co dzieje się w Twoim domu i na terenie posesji. Wiemy, że bezpieczeństwo rodziny jest najważniejsze, dlatego z chęcią pomożemy dopasować system odpowiadający Twoim potrzebom.

Zobacz również: montaż monitoringu, monitoring IP, monitoring kamery, alarmy domowe

© 2009-2019 J.K.TEL. All rights reserved